91133538
Výroba nových mobilních domů
© 2008-2016 STALFA | info@stalfa.cz
Veškeré obrázky a data jsou majetkem firmy RK INGFIN, s.r.o. a bez písemného souhlasu je jejich další používání zakázáno
Alfa 10 Home
Mobilní dům 3 KK o rozměrech 10 x 3,6 m

           Tento mobilní dům na podvozku s koly je určený jak k bydlení či rekreaci, popřípadě k jiným účelům a splňuje podmínky pro kolaudační řízení. Jeho umístění je pak zvláště vhodné tam kde je nutné dům rychle přemístit s ohledem na klimatické či jiné podmínky.
            Skelet vyrobený nejmodernější technologií systému lehké ocelové rámové konstrukce (Howick) s posílenou tepelnou izolací usazený na podvozku s koly je konstruován jako difusně otevřený z certifikovaných  materiálů z důrazem, na celoroční použitelnost v našich klimatických podmínkách.
            Mobilní dům Alfa 10 Home je standardně vyráběn ve třech variantách. Varianta "Standart" je provedena na klíč a po jejím usazení na pozemek je připravena k okamžitému použití. Varianta "Hobby" je určena pro klienty kteří mají zájem dohotovit si mobilní dům dle svých představ. Varianta " Hrubá stavba" je vyrobena tak aby provedené práce zabezpečily převoz a stavba byla zajištěna proti vlivům počasí. Klientům kteří budou mít zájem o vybavení domu nábytkem jsme připraveni vyjít vstříc. Technická specifikace a rozdílnost provedení je uvedena v tabulce níže.
            Dům je možné postavit i bez podvozku.  Více na stránce "ostatní výrobky"
Alfa_10_Home_interier
Alfa_10_Home_pohled
Náhled exteriéru
Náhled interiéru
Alfa_10_Home_pudorys
Alfa_10_Home_kuchyn
Náhled kuchyňská linka
Galerie
Zpět
Skladby konstrukcí