91133538
Výroba nových mobilních domů
© 2008-2016 STALFA | info@stalfa.cz
Veškeré obrázky a data jsou majetkem firmy RK INGFIN, s.r.o. a bez písemného souhlasu je jejich další používání zakázáno
Alfa 12
Mobilní dům 3 KK o rozměrech 12 x 3,6 m

           Tento mobilní dům na podvozku s koly je určený jak k bydlení či rekreaci, popřípadě k jiným účelům, a  je možné jej umístit  všude tam, kde není vyžadováno stavební povolení. Jeho umístění je pak zvláště vhodné tam kde je nutné dům rychle přemístit s ohledem na klimatické či jiné podmínky.
            Skelet vyrobený nejmodernější technologií systému lehké ocelové rámové konstrukce (Howick) s tloušťkou tepelné izolace 10 cm  je konstruován jako difusně otevřený z certifikovaných  materiálů s důrazem na celoroční použitelnost v našich klimatických podmínkách.
            Mobilní dům Alfa 12 je standardně vyráběn ve třech variantách. Varianta "Standart" je provedena na klíč a po jejím usazení na pozemek je připravena k okamžitému použití. Varianta "Hobby" je určena pro klienty, kteří mají zájem dohotovit si mobilní dům dle svých představ. Varianta " Hrubá stavba" je vyrobena tak aby provedené práce zabezpečily převoz a stavba byla zajištěna proti vlivům počasí. Technická specifikace a rozdílnost provedení je uvedena v tabulce níže.
            Dům je možné postavit i bez podvozku.  Více na stránce "ostatní výrobky"
Alpha_12_nahled
Alpha_12_pohled
Náhled exteriéru
Náhled interiéru
Alfa_12_pudorys
Alpha_12_kuchyn
Náhled kuchyňská linka
Galerie
Zpět
Skladby
Skladby konstrukcí